info@laseroweciecie.com

00 48 757 548 148

Gięcie blach

Gięcie

blach

PROUCENT METALPIECHOWICE

Profesjonalne gięcie elementów

Gięcie blach wykonujemy za pomocą pras krawędziowych sterowanych numerycznie (CNC) o nacisku do 85 ton.
Prace nad tym procesem wspomagane są oprogramowaniem CAD/CAM, które pozwala uzyskać nam precyzyjne wymiary giętych elementów. Połączenie tych dwóch rzeczy eliminuje błąd ludzki oraz minimalizuje praktycznie do zera odchyły w giętych elementach.
Nowoczesny park maszyn pozwala nam na szybką realizację nawet dużych zamówień.


Gięcie na maszynie CNC gwarantuje oczekiwany poziom powtarzalności giętych elementów. Oferujemy gięcie cienkich jak i grubych blach. Dzięki możliwościom seryjnego gięcia jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny naszych usług połączonych z jakością wykonanych elementów.
Doświadczenie zdobyte przez lata obecności na rynku gwarantuje rzetelność oraz szybkość realizacji zamówień.

01

Sterowanie CNC oraz wieloletnie doświadczenie w gięciu za pomocą prasy krawędziowej zapewnia nam gięcie na wysokim poziomie.

00 48 757 548 148

Zaawansowany park technologiczny

Oferowane usługi gięcia blach dla klientów z wykorzystaniem specjalistycznej prasy krawędziowej TruBend 5085. To wyjątkowo niezawodne urządzenie pozwala na nacisk rzędu 850 KN.

6-osi sterowania przy maksymalnej długości krawędzi gięcia 2210 mm oraz kompensacji gięcia CNC (Bombierung CNC) przydatne zwłaszcza przy długich krawędziach gięcia, częstych zmianach detali, przy zachowaniu powtarzalności.

Dzięki sterowaniu CNC, optymalizacji oraz w pełni kontrolowanych i rejestrowanych procesach produkcji, jesteśmy w stanie wykonać wiele detali w krótkim czasie.

02

00 48 757 548 148

Szybsza realizacja zleceń

Najnowsze oprogramowanie TruTops Boost i TecZone Bend pozwala na sterowanie przebiegiem operacji od zarządzania zleceniami klienta i procesami zaopatrzenia aż po dostawę wyprodukowanych detali. Istotnym rozwiązaniem jest połączenie oprogramowania z układem sterowania maszyny które zapewnia wgląd w status zleceń w dowolnym czasie.

03

Posiadamy szeroki zakres narzędzi pozwalający nam na gięcia różnych rodzajów jak i grubości egzemplarzy przy uzyskaniu 100% powtarzalności kształtu detalu.

00 48 757 548 148

Usługi w dziedzinie gięcia blach

Oferujemy profesjonalną obróbkę mechaniczną blach w nowoczesnej technologii CNC – sterowania numerycznego z wykorzystaniem prasy krawędziowej TruBend 5085.


Nasze doświadczenie, wzornictwo i zaplecze techniczne pozwalają nam zagwarantować wysoką jakość usług w połączeniu z rzetelnością realizacji danego zamówienia dla wielu zastosowań i branż.

Kompleksowe rozwiązania obróbcze CNC

www.metalpiechowice.com

#UslugaObrobkiSkrawaniem

Obróbka skrawaniem na Centrach Obróbczych

Zapraszamy do kontaktu: info@metalpiechowice.com

#Frezowanie #Toczenie #Szlifowanie

Usługi CNC: Frezowanie, Toczenie i Szlifowanie

Zapraszamy do kontaktu: info@metalpiechowice.com

#UslugaDrazenia

Drążenie WEDM i EDM

Zapraszamy do kontaktu: info@metalpiechowice.com

00 48 757 548 148